Proje Hazırlıkları

Gerçekleştirilen toplantı sonrasında ürün ile ilgili alınan detaylı bilgiler doğrultusunda  üretilecek ürünün yol haritası çizilir.

İlk olarak Ar-ge’ de ürün formülasyonu tasarlanıp numunesi çalışılır. Diğer taraftan ürün dosyası ile ilgili ön hazırlıklar yapılır. Ürünün testleri, bildirimleri, üretim terminleri ve diğer bazı prosedürlere yönelik detaylar hazırlık dosyasında yerini alır. Bunun yanı sıra tasarım ekibi de ürünün kutu ve etiket çalışmaları için bıçak hazırlatır. Hazırlanan bıçak üzerinde tasarım çalışmalarını gerçekleştirir ve prova baskı alır. Prova baskıları bir sonraki toplantıya hazırlar. Ürün üzerinde bu çalışmalar kontrol edilir.(Renk, yazılar, ambalaj ölçüleri vs.) Müşteri tasarım üzerinde revizyon isterse revizyonlar gerçekleştirilir ve onay alınır. Bunun üzerine onay alınan tasarımlar müşterinin istemiş olduğu baskı özellikleri dikkate alınarak üretime girer.

Mazin Kozmetik tüm çalışmaları kendi bünyesinde sonuçlandırarak müşteri memnuniyetini ve güvenini en yüksek seviyeye çıkarmayı başarmıştır. Müşterilerimiz ile tanıştığımız andan itibaren ilk hedefimiz beklentilerin üzerinde bir hizmet ve memnuniyeti sağlamaktır.