fason-ayak-kremi-uretimi

Fason Ayak Kremi Üretimi

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Ayak sağlığınız için meydana getirilmiş bir ayak bakım kremidir. Foot Care Cream içeriğindeki etken maddeler ile ayak kokusuna sebep olan bakterileri hedef almaktadır. Bakterilerin sebep olduğu koku terleme ile daha belirgin bir hale gelmektedir. Aşırı terlemeyi önleme amaçlı antiperspirant bir ürün olan Aluminium Chlorohydrate içeren ürün Zinc Pyrithone ve Salicylic Acid ile de anti fungal etki kazanır. İçerdiği bitkisel yağlar ve mentolün ferahlatıcı özelliği ile ayaklarınızı rahatlatacak, güçlü nemlendirme özelliği ile topuk çatlaklarının giderilmesine yardımcı olacak komple bir ayak bakım ürünüdür.

KULLANIM ŞEKLİ

Kullanmadan önce ayaklarınızı yıkayınız ve kurulayınız. Ayaklarınıza parmak araları dâhil masaj yaparak uygulayınız. *Kremi uyguladıktan sonra %100 pamuklu çorap giymenizi öneriyoruz.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Orjinal ambalajında saklayınız. Kapağı açık bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göze temasından kaçınınız.

INGREDIENTS

Deionized Water, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Stearic Acid, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Lactate, Glycerine, Zinc Pyrithione, Aluminum Chlorohydrate, Propylene Glycol, Dimethicone.