Fason Çok Yönlü Güneş Bakım Kremi

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

SPF 50+ normal ve kuru ciltler için yüksek güneş koruyucu özelliğe sahiptir. Cildin, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olur. Güneşin zararlı ışınlarını süzerek güneş kaynaklı yaşlanmanın önlenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda içerdiği Provitamin B-5 hücre yenilenmesini sağlarken Vitamin E ile cildi serbest radikallerden korur. Güneşi yansıtıcı özelliği sayesinde, cildi korumaya, kuruma ve çatlamasını önlemeye yardımcı olur. Hassas ciltlerde kullanıma uygundur.

GKF Etkinliği test edilmiştir…

KULLANIM ŞEKLİ

Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce cilde uygulayınız. Uzun süre güneş ışınlarına maruz kalıyorsanız en geç 2 saatte bir uygulamayı tekrarlayınız. Denize, havuza girip çıktığınızda, havlu ile kurulandığınızda uygulamayı tekrarlayınız.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

Güneş altında bırakmayınız. Orjinal ambalajında saklayınız. Kapağı açık bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göze temasından kaçınınız.

INGREDIENTS

Deionized water, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Titanium dioxide, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzophenone-3, Phospholipids, 1,3-Butylene Glycol, Petrolatum, Glycerine, Allantoin, Carbomer, Triethanolamin, Tocopheryl Acetate, D-Panthenol, Triethanolamine, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Fragrance