fason-tuy-geciktirici-krem-uretimi

Fason Tüy Azaltıcı & İnceltici Krem Üretimi

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

İçeriğindeki Gymnema sylvestre bitkisinin yapraklarından elde edilen klinik raporlu bitkisel aktif olan Pilisoft ™ ile kılların uzama hızını azaltır. Klinik raporlu bir diğer aktif olan Myrica cerifera bitkisinin yapraklarından elde edilen Telocapil™ ile kıl yoğunluğunu azaltır ve çıkan kılların zayıf çıkmasını sağlar. Tüy azaltıcı & inceltici kremi diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise ürünü uygulamak sonuç almak için ağda kullanımına(kılların kökten alınmasına gerek yoktur). İhtiyacınız olan her bölgede güvenle kullanabilirsiniz. Epilasyon veya depilasyon sonrası kullanıma uygundur. Salisilik asit, sodyum laktat gibi aktif maddeler ile de özellikle bacaklarda batık oluşumlarını önlemeye yardımcı olur. Cildinizi taze ve yumuşak tutar.

KULLANIM ŞEKLİ

İstenmeyen tüylerinizi Tüy Dökücü Krem ile temizledikten 1 gün sonra uygulama yapılacak bölgeye masaj yaparak sürünüz. Bir dahaki tüy alımına kadar her gece düzenli olarak uygulayınız. Maksimum etki için günde 2 kez tekrarlamanız tavsiye edilir.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Orjinal ambalajında saklayınız. Kapağı açık bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göze temasından kaçınınız.

INGREDIENTS

Deionized Water, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Stearic Acid, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Lactate, Butylene Glycol, Dihydromyricetin, Pentylene glycol, Gymnema Sylvestre