fason-tuy-dokucu-krem-uretimi

Fason Tüy Dökücü Krem Üretimi

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

İçeriğindeki Aloe vera ve E vitamini ile sizi rahatsız eden tüylerinizden kurtarırken cildinizi taze ve yumuşak tutar.

KULLANIM ŞEKLİ

Tüylerin giderileceği kısmı ılık su ile yıkayarak yağlı maddelerden temizleyiniz, kuruladıktan sonra; tüyleri tamamen örtecek şekilde kremi sürünüz. Tüylerin sertlik derecesine göre 8-10 dakika bekledikten sonra spatül yardımı ile tüyleri cildinizden ayırınız. Uygulama sona erdiğinde ılık su yıkayınız. Uygulamadan sonra tüyleri alınan bölgeye sabun, kolonya v.b. maddeler sürmeyiniz. Her kullanımdan sonra tüpü iyice kapamalı ve spatül temizlemelidir.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

Kremi yaralar, varis, benler, çatlamış tahriş olmuş, 72 saat içerisinde traş edilmiş, daha önce herhangi bir ürüne reaksiyon göstermiş bölgelerde uygulamayınız. Kremi uygulamaya geçmeden önce uygulama yapılacak alanın küçük bir bölümünde belirtilen talimata uyarak test ediniz. Çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Ürünü oda sıcaklığında ve kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz. Göz ile temasından kesinlikle kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız, gerekirse doktorunuza başvurunuz.

INGREDIENTS

Deionized Water, Cetyl Stearyl Alcohol, Urea, Potassium Thioglycolate, Potassium Hydroxide, Glycerylstearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Petrolatum, Glycerine, Aloe Barbadensis Extract, Tocopheryl Acetate, Fragrance, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone