Göz Çevresi Kırışıklık Giderici

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Eye Wrinkle Cream göz çevresinde oluşan kırışıklık görünümünün düzenlenmesi için özel olarak formüle edilmiş bir kremdir. Göz çevresindeki çizgi ve kırışıklık görünümlerini en aza indirmeye yardımcı olur. Etkileri klinik raporlarla kanıtlanmış olan Argireline (Acetyl Hexapeptide-3) sinir uçlarından gelen uyarının kasa ulaşmasını bloke eder. Böylece uygulandığı bölgedeki çizgileri oluşturan kaslar gevşer ve çizgiler zamanla azalır. Gözü çevreleyen sıvıda da yüksek dozda bulunan Hyaluronik Asit yüksek su tutma kapasitesi ile ciltte pürüzsüzlüğün ve yumuşaklığın artmasını sağlar. Soluble Collagen ile koruyucu bir tabaka oluşturarak görünümü yumuşatır, ışıltı sağlar. Değerli bitkilerin özleri ile cildi besler, sıkılaştırır, kırışıklarının azalmasına yardımcı olur.

KULLANIM ŞEKLİ

Temiz cilde sabah ve akşam ince bir tabaka olarak sürülür.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Orjinal ambalajında saklayınız. Kapağı açık bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göze temasından kaçınınız.

INGREDIENTS

Deionized Water, Sodium acrylates copolymer, Lecithin, Acetyl Hexapeptide-3, Stevia Rebaudiana Extract, Hamamelis Virgiana Extract, Aspalanthus Linearis Extract,Centella Asiatica Extract, Nelumbo Nucifera Extract, Olea Europaea Extract, Hyaluronic Acid, Soluble Collagen, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerine, Allantoin, Parfum