Mazin Altın Jel

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

İçerisindeki 24 Karat değerindeki altının cilt nemini arttırarak, cildi nemlendirdiği, cildi pürüzsüzleştirdiği, ince çizgileri ve kırışıklıkları azalttığı, cilde genç, ışıltılı ve tazelenmiş bir görünüm kazandırdığı İsviçre’de yapılan klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır. Altın jel Botulinum Toxin benzeri bir etkiyi topikal yollardan sağlayan bir aktif ajan olarak bilinen Argireline (Acetyl Hexapeptide-3) ve yumuşak bağlayıcı dokularda ve gözü çevreleyen sıvıda da yüksek konsantrasyonda bulunan Hyaluronic Acid içerir.

KULLANIM ŞEKLİ

Süt ve tonik ile temizlenmiş gözenekleri açılmış cilde uygulayınız. Tüm yüzünüze uygulayabileceğiniz Altın Jeli akşamları fındık büyüklüğünde sürmeniz yeterlidir.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Orjinal ambalajında saklayınız. Kapağı açık bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göze temasından kaçınınız.

INGREDIENTS

Deionized Water, Acetyl Hexapeptide-3, Carbomer, Tridecth-9, PEG-40 Hydorgenated castor oil, Parfum, Hyaluronic Acid, Triethanolamin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, 24-K Gold, Potassium Aluminum Silicate, Titanium Dioxide, Iron Oxides