fason-bebek-gunes-kremi

Fason Bebek Güneş Kremi Üretimi

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Hassas Bebek Cildi İçin Üçlü Koruma…Mikropigmentlerle kombine edilmiş yüksek etkili UVA/UVB koruması sayesinde güneşin zararlı ışınlarını süzmeye ve cildi desteklemek için geliştirilmiştir. Güneşten kaynaklanan pigmentasyon lekelerine ve yaşlanma etkilerine karşı cildin doğal yapısına yardımcıdır. Vitamin E ve hücre yenileyici provitamin B5 ile yaşlanma etkilerine karşı etkin korumaya destek sağlar. Doğal hydro-fructol formülü yoğun nemlendirme sağlayarak cildin elastikiyetinin muhafaza edilmesinde önemli rol oynar. Kolay sürülür, yapışkan değildir. Beyaz kalıntı bırakmaz. Yağ, alkol ve renklendirici içermez.

Parafin, PEG bileşenleri, Paraben içermez.

Dermatolojik olarak test edilmiştir. GKF Etkinliği test edilmiştir. Hipoalerjeniktir.

KULLANIM ŞEKLİ

Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce cilde uygulayınız. Uzun süre güneş ışınlarına maruz kalıyorsanız en geç 2 saatte bir uygulamayı tekrarlayınız. Denize, havuza girip çıktığınızda, havlu ile kurulandığınızda uygulamayı tekrarlayınız.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

Güneş altında bırakmayınız. Orjinal ambalajında saklayınız. Kapağı açık bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göze temasından kaçınınız.

INGREDIENTS

Deionized Water, Sodium acrylates copolymer, Lecithin, Aloevera Extract, D-Panthenol, Tocopheryl Acetate, Titanium dioxide, Sorbitol, Isopentyldiol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzophenone-3, Phospholipids, 1,3-Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerine, Parfum