fason defne-isirgan sampuani uretimi

Fason Defne & Isırgan Şampuan üretimi

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Defne ve Isırgan Otlu şampuan saç ve saç derisi için çok faydalı olan defne yaprağı ve ısırgan özleri içermektedir. Saçları güçlendirerek, yıpranmış saç tellerinin onarılmasına, saçın canlı bir görünüm kazanmasına ve saç dökülmesinin engellenmesine yardımcı olur.

KULLANIM ŞEKLİ

Bir miktar şampuanı ıslak saça masaj yaparak uygulayınız ve durulayınız. İkinci kez ıslak saça masaj yaparak uygulayıp 2-3 dakika bekletip durulayınız. Böylece gözenekleri açılmış saç köklerine etken maddelerin ulaşmasını sağlamış olacaksınız.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Orjinal ambalajında saklayınız. Kapağı açık bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

INGREDIENTS

Deionized Water, Sodiumlaurethsulphate, Sodium Riceamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamid DEA, Propylene glycol, Laurel leaf oil, Nettle seed oil, PEG-40 Hydrogenated castor oil, Trideccth-9, Polyquaternium-10, D-Panthenol, Fragrance, Benzophenone-4, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone. CI 14720, CI 42090

Siz değerli müşterilerimiz, ürün yelpazeniz için Fason Defne ve Isırgan otlu şampuan üretimi gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Mazin Komzetik, Fason Kozmetik üretiminde iş ortaklarının daimi danışmanlığını yapmaktadır.