Mazin Gençleştirici Krem

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

3 etkili komple bir cilt bakım ürünüdür. Cildiniz gençleşecek. Yaşlanma ve diğer çevresel etkenler ile oluşan lekelerinizi büyük ölçüde giderecek.. Cildinizin yaşlanma sürecini durduracak. SKIN REJUVENATED CREAM içeriğindeki isoflavonlardan oluşan aktif madde yüksek oranda genistein içerir. Genistein çok güçlü bir kollajen güçlendiricidir. Genistein kollajen üretimini stimule ederek artırır, aynı zamanda kollajenin metalloproteinazlar tarafından bozulmasını da önler. Yapılan klinik çalışmalar deri kalınlığını artırdığını ve güçlü bir lifting etkisinin olduğunu kanıtlamıştır. Artan cilt kalınlığı ve lifting etkisi sayesinde azalan kırışıklıklar cildin daha genç görünümü klinik çalışmalar ile kanıtlanmıştır. Cilt ve yaşlılık lekelerini etkili bir şekilde azaltır veya ortadan kaldırır. Foto yaşlanamaya karşı savaşır ve cilt lekelerinin oluşmasını önler. Yaşa bağlı olarak kolojen üretimindeki azalmayı durdurur, hatta artırır. Dermal ve epidermal bağlantısını güçlendirir, gençleştirir, cilt bariyerini güçlendirir. Sürekli kullanımda ise cildinizin yaşlanma sürecini ortadan kaldırır.

KULLANIM ŞEKLİ

Temiz cilde sabah ve akşam ince bir tabaka olarak sürülür.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Orjinal ambalajında saklayınız. Kapağı açık bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göze temasından kaçınınız.

INGREDIENTS

Deionized Water, Sodium acrylates copolymer, Lecithin, Sativum Sprout Extract, Soy Isoflavones, Maltodextrin, Coenochloris Signiensis Extract, Ethylhexyl,Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzophenone-3, Phospholipids, 1,3-Butylene Glycol, Stevia Rebaudiana Extract, Hamamelis Virgiana Extract,Aspalanthus Linearis Extract, Centella Asiatica Extract, Nelumbo Nucifera Extract, Olea Europaea Extract, Zea Mays Germ Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Tocopherol,Retnyl Palmitate, Chamomilla Flower Recutita Extract, Calendula Flower Officinalis Extract, Simmondsia Chinensis Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Panthenyl,Triacetate, Hyaluronic Acid, Parfum, Phenoxy Ethanol, Ethylhexylglycerine, Parfum