MAZİN GENİŞ SPEKTRUMLU GÜÇLÜ KORUMA

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Geniş spektrumlu UVA/UVB koruması sağlar. Güneşin zararlı ışınlarını süzerek güneş kaynaklı yaşlanmanın önlenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda içerdiği Provitamin B-5 hücre yenilenmesini sağlarken Vitamin E ile cildi serbest radikallerden korur. Beyaz kalıntı ve yapışkan his bırakmaz. Güneşi yansıtıcı özelliği sayesinde, cildi korumaya, kuruma ve çatlamasını önlemeye yardımcı olur. Lesitin bazlı olması ve yağ içermemesi cildinizi yağlandırmadan nemlendirerek kalitesini yükseltir. Aşırı hassas ciltlerde kullanıma uygundur. Suya karşı dayanıklıdır.

GKF Etkinliği test edilmiştir…

KULLANIM ŞEKLİ

Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce cilde uygulayınız. Uzun süre güneş ışınlarına maruz kalıyorsanız en geç 2 saatte bir uygulamayı tekrarlayınız. Havlu ile kurulandığınızda uygulamayı tekrarlayınız.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

Güneş altında bırakmayınız. Orjinal ambalajında saklayınız. Kapağı açık bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göze temasından kaçınınız.

INGREDIENTS

Deionized Water, Sodium acrylates copolymer, Lecithin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzophenone-3, Phospholipids, 1,3-Butylene Glycol, Titanium dioxide, Sorbitol, Isopentyldiol, Aloevera Extract, D-Panthenol, Tocopheryl Acetate, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum