fason kepek onleyici sampuan uretimi

Fason Kepek Şampuanı Üretimi

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Salisilik asit ve ichthyol pale sayesinde saçı kepekten arındırmaya ve saç derisindeki aktiviteleri normale çevirmeye yardımcı olur. Biosulfur ile saç derisinde kaşınmaya ve kepeklenmeye sebep olan etkenlerden olan sebum salgısını düzenlemeye yardımcı olur. Saçlarınızı kepeklerden kurtarırken ağırlaşmasına ve matlaşmasına sebep olmaz.

KULLANIM ŞEKLİ

Şampuan iyice ovuşturularak deriye tatbik edilir ve durulanır. İkinci uygulamada, saçlı derideki köpük 2-3 dakika bekletildikten sonra bol suyla durulanır. Doktorunuz başka türlü önermedikçe, saçlar haftada 2-3 kez yıkanmalı ve kullanım süresince başka yıkayıcı ve sabun kullanılmamalıdır.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Orjinal ambalajında saklayınız. Kapağı açık bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

INGREDIENTS

Deionized Water, Sodiumlaurethsulphate, Sodium Riceamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamid DEA, Sodium shale oil sulfonate, Polysorbate 80, Sulfur, DPanthenol, Polyquaternium-10, Ethanol, Menthol, Salicylic Acid, Fragrance, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Fason Kepek Önleyici Şampuan üretimi yaptırmak istiyorsanız, Mazin Kozmetik olarak profesyonel hizmet vermeye hazırız.