Mazin Leke Karşıtı Krem

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Homojen bir cilt tonu oluşturmak için geliştirmiş bir etken madde olan DELENTIGO ™ içerir. Klasik cilt beyazlatıcı kremler sadece cilt rengini açarlar ve direkt cilt lekelerinin üzerine uygulanmaları gerekir. Eğer tüm cilt yüzeyine uygulanırsa sadece aşırı pigmentasyon bölgelerini değil cildin geri kalanının da rengini açar ve cilt homojen bir görüntü almaz, lekeler görünürlülüğünü korur veya daha belirgin hale gelirler. MAZİN LEKE KARŞITI KREM ise tüm cilt yüzeyine uygulanır ve sadece hiper-pigmentasyona uğramış cildin rengini açar, hiper-pigmentasyona uğramamış cildin tonunu ise açmayarak cilt tonunun homojen bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Lekeler belirgin bir biçimde azalır veya kaybolurlar, cilt homojen bir görünüm kazanır. Sadece yüzdeki cilt lekeleri için değil, aynı zamanda eldeki ve vücudun diğer bölgelerindeki cilt lekeleri için de etkilidir. Homojen bir cilt tonu kazandırır. Cilt ve yaşlılık lekelerini etkili bir şekilde azaltır veya ortadan kaldırır. Foto yaşlanamaya karşı savaşır ve cilt lekelerinin oluşmasını önler.

KULLANIM ŞEKLİ

Temiz cilde sabah ve akşam ince bir tabaka olarak sürülür.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Orjinal ambalajında saklayınız. Kapağı açık bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göze temasından kaçınınız.

INGREDIENTS

Deionized Water, Sodium acrylates copolymer, Lecithin, Lepidium Sativum Sprout Extract, Soy Isoflavones, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzophenone-3, Phospholipids, 1,3-Butylene Glycol, Zea Mays Germ Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Tocopherol, Retnyl Palmitate,Chamomilla Flower Recutita Extract, Calendula Flower Officinalis Extract, Simmondsia Chinensis Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Panthenyl Triacetate, Parfum,Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.