Mazin Onarım Şampuanı

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Repair Shampoo içerdiği 11 ayrı bitki ve 3 özel vitamin kompleksinin sinerjik etkileri ile saçları köklerini besleyerek cuticula tabakasını güçlendirir ve bu durum saçların parlaklılığının, canlılığının, elastikiyetinin, hacminin, şekil kalıcılığının artmasına ve serbest radikallere karşı korunmasına yardımcı olur. Ayrıca bitkisel kökenli keratin olan soya, mısır ve buğday proteinleri ile saçlarınıza koruyucu bir tabaka oluşturarak yıpranmış hasar görmüş saç tellerinizin sağlamlaşmasına katkı sağlar.

KULLANIM ŞEKLİ

Bir miktar şampuanı ıslak saça masaj yaparak uygulayınız ve durulayınız. İkinci kez ıslak saça masaj yaparak uygulayıp 2-3 dakika bekletip durulayınız. Bekleme süresinin artması ile saçlarınızı onaracak aktif maddelerin geçişini arttırmış olacaksınız.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Orjinal ambalajında saklayınız. Kapağı açık bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

INGREDIENTS

Deionized Water, Sodiumlaurethsulphate, Sodium Riceamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamid DEA, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat,Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene glycol, Aloe Barbadensis, Betula Alba Extract, Chamomile Recutita Flower Extract, Panicum Miliaceum Seed Extract,Equisetum Arvense Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Camelia Sinensis Seed Extract, Arctium Lappa Extract, Lawsonia Inermis Extract, Humulus Lupulus Extract, Calcium Pantothenate(Provitamin B5), Niacin(Vitamin B3), Biotin(Vitamin H), Polyquaternium-10, D-Panthenol, Allantoin,Fragrance, BenzylAlcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.