Mazin Saç Dökülmesi Karşıtı Serum

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

2008 yılının en iyi aktifi seçilen ve etkisi klinik testlerle ispatlanmış dünyanın ilk kök hücre aktif ajanı olan PhytoCellTec Malus Domestica ile deri kök hücrelerini korur ve saç foliküllerinin yaşam döngüsünü uzatır. Ayrıca içerdiği mikro boyutlu bitki ve vitaminler saç foliküllerine ulaşarak foliküllerin uyarılmasını sağlar. Saç folikülü taban kısmında bulunan kılcal damarlar ile beslendiğinden, mikro sirkülasyonu uyararak, saç foliküllerine giden kan akımını ve dolayısı ile saç büyümesi için gerekli olan aktif maddelerin saç folikülüne ulaşmasına yardımcı olur.

KULLANIM ŞEKLİ

Temiz saçınıza bir miktar serumu dökerek friksiyon yapınız. Gün boyunca veya gece boyunca saçınızda kalabilir Bekleme süresinin artması saç köklerine etken maddelerin ulaşmasını sağlar.

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE

Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Orjinal ambalajında saklayınız. Kapağı açık bırakmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

INGREDIENTS

Deionized Water, Propylene Glycol, Glycerine, Alcohol, Malus domestica fruit cell culture, Lecithin, Glycerol, Xanthan Gum, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Aloe Barbadensis, Betula Alba Extract, Chamomile Recutita Flower Extract, Panicum Miliaceum Seed Extract, Equisetum Arvense Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Camelia Sinensis Seed Extract, Arctium Lappa Extract, Lawsonia Inermis Extract, Humulus Lupulus Extract, Calcium Pantothenate(Provitamin B5), Niacin(Vitamin B3), Biotin(Vitamin H), Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone