fason mavi şampuan üretimi

Fason Mavi Şampuan Üretimi

Fason Mavi Şampuan Özel peptid ve Japon soforası ekstraktı ile saçın kökten uca beslenmesine, saçların sağlıklı uzamasına ve dökülmenin önlenmesine yardımcı olur. Yoğun bitki ve vitamin içerikli Blue Hair Shampoo saçların onarılmasını, canlılığını geri kazanmasını destekler. Tüm saç tipleri için uygundur. Dökülme problemi olan saçlarda sonuç almak için düzenli kullanım önemlidir. En iyi sonuç için Blue Hair Shampoo ile birlikte Blue Hair Serumu kullanmanız tavsiye edilir.

ETKEN MADDELER;

BIOTIN

H Vitamini veya B7 vitamini olarak bilinir. Kuru ve pullaşan kafa derisi, kolayaca kırılan ve kopan saçlar, Cansız ve şekil almayan saçlar, Saç dökülmesi ve Kellik (alopesi) problemlerinin engellenmesinde aktif bir rol oynar ve sağlıklı saç büyümesini destekler, saçları güçlendirir.

SOPHORA ANGUSTIFOLIA

Saç dökülmesini %45-55 arası azaltırken yeni saç gelişimini 8 hafta sonunda %13,1, 16 hafta sonunda %25,5 olduğuna dair testleri yapılmıştır.

KERATIN

Kimyasal işlemlerden dolayı yıpranmış saçlarda tahribata uğramış protein zincirlerini onarır. Keratin de bir protein olduğu için ve saçın kendi hammaddesi olduğu için bunu tekrar saça yüklemek gerekir. Saçlarımızın esnekliği keratin sayesindedir. Keratin eksikliğinde saç kayıplarında artış görülür.

KERATIN PEPTIDE

Saç uzaması ve saç gelişiminde etkili saç kaybını önleyici özel bir aktif madde.

11 HERBAL EXT. 3 VITAMIN

Bitkilerin içermiş olduğu flavonoidler (Quercetin, Myricetrin, Kaemferol, vs) 5-alpha reductase enziminin inhibe edilmesini destekleyerek saç köklerinin tahrip edilmesinin engellenmesine yardımcı olurlar.

Eğer sizde Fason Mavi şampuan üretimi yaptırmak istiyorsanız, Mazin Kozmetik sizin için doğru adres.