mavi-serum-kozmetik-uretimi

Fason Mavi Serum Üretimi

(KERATIN, SOPHORA, ANGUSTIFOLIA, BIOTIN, PEPTIDE)

Güçlü içeriğe sahip Etkinlikleri Klinik çalışmalarla kanıtlanmış aktifler, Extractlar ve peptidler ile saçı kökten uca besler, saçların sağlıklı uzamasına, yeniden oluşmasına ve dökülmenin önlenmesine yardımcı olur.

Japon Soforası Ekstraktı içerdiğinden saç kısmınızdaki kök hücrelerinin aktifleşmesine yardımcı olduğu için biraz ısıtıcı özelliği olmaktadır. Oksimatrinin saç büyümesini ve dolaşımını destekleyen etkili bir antibakteriyel ajan olduğu kanıtlanmıştır. Diğer peptidler, extractlar bitki özleri ile birlikte, anti-inflamatuar, kan dolaşımı ve hücre rejenerasyonu işlevine sahiptir. Okshorin, sophora angustifolia kök ekstresi olarak saç ve saç derisi için zengin beslenme sağlar.

KULLANIM ŞEKLİ

Blue Hair Serumu özellikle dökülmenin yoğun olduğu yereler 3-4 damla damlatınız ve parmak uçlarınız ile masaj yapınız. Tavsiye edilen kullanım günde 2 kez(sabah ve akşam) ancak en az günde 1 defa uygulamaya özen gösteriniz. Ürünü temiz ve nemli saça uygulayınız.Serumun saçınızda en az 4 saat kalması gerekmektedir. Durulama gerektirmez.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.