fason-tuy-azaltici-serum-uretimi

Fason Tüy Azaltıcı & İnceltici Serum Üretimi

Exstra tüy geciktirici formülüyle dahada etkili hale getirilen İçeriğindeki bitkisel etken maddeler sayesinde; Esmer , daha yoğun kıl ve tüy yapısına exstra güçlü formulüyle daha çabuk daha fazla incelme ve gecikme sağlamaya yardımcı bir üründür

Epilasyon veya depilasyon sonrası kullanıma uygundur. Salisilik asit, sodyum laktat gibi aktif maddeler ile de özellikle bacaklarda batık oluşumlarını önlemeye yardımcı olur.

Güzel bir cilt bakımı için Aloe Veralı Tüy geciktirici serum Aloe Vera içeren ürünler yüksek yoğunlukta cilt için faydalı olan iyileştirici ajanlar içerir.

Tüy geciktirici serum extra yı tercih etme sebeblerinden biri olma nedenleri Tüylerinizin geç çıkmasıyla kalmaz aynı zamanda cildinizin ve teninizin bakımını yapması dır. Pürüzsüz görünmesini sağlamasıdır.

KULLANIM ŞEKLİ

1.adım: İstenmeyen tüyler kişinin tercih edeceği bir epilasyon yöntemiyle, kökünden alınır; bölge ılık suyla iyice yıkanarak temizlenir ve yarım saat kadar beklenir. Sir ağda uygulanması durumunda ılık suyla en az 2 saat sonra yıkanması önerilir.

2.adım: Serum, temizlenmiş bölgeye masaj yaparak uygulanır.

3.adım: Serum tüyler tekrar alınacak uzunluğa gelinceye kadar her gün, Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulanılır.

UYARILAR

Hamile ve emziren bayanlarda doktor gözetiminde kullanılması tavsiye edilir.
Uygulamadan önce tüyler kökünden alınmış olmalı; tüylerinden arındırılmış bölge iyice yıkanıp temizlenmelidir.
Hücre bölünmesi geceleri daha hızlı olduğundan uygulama her gece yapılmalıdır.
Uygulamadan sonra bölge bir süre yıkanmamalıdır.
Krem kullanıldıktan sonra Tüpün kapağı kapalı tutulmalıdır.
Oda sıcaklığında tutulmalı ve güneş ışığından korunmalıdır.

Uzun çalışma ve araştırmalar sonucu siz Bay ve Bayanların rahat bir yaşantı sürebilmeleri için özel olarak üretilmiştir