Mazin Tüy Azaltıcı & İnceltici Serum

MAZİN TÜY GECİKTİCİ EXSTRA ETKİLİ KREM

Mazin exstra tüy geciktirici formülüyle dahada etkili hale getirilen İçeriğindeki bitkisel etken maddeler sayesinde; Esmer , daha yoğun kıl ve tüy yapısına exstra güçlü formulüyle daha çabuk daha fazla incelme ve gecikme sağlamaya yardımcı bir üründür

Epilasyon veya depilasyon sonrası kullanıma uygundur. Salisilik asit, sodyum laktat gibi aktif maddeler ile de özellikle bacaklarda batık oluşumlarını önlemeye yardımcı olur.

Güzel bir cilt bakımı için Aloe Veralı Tüy geciktirici krem Aloe Vera içeren ürünler yüksek yoğunlukta cilt için faydalı olan iyileştirici ajanlar içerir.

Mazin tüy geciktirici krem extra yı tercih etme sebeblerinden biri olma nedenleri Tüylerinizin geç çıkmasıyla kalmaz aynı zamanda cildinizin ve teninizin bakımını yapması dır.Pürüzsüz görünmesini sağlamasıdır.

KULLANIMI

1.adım: İstenmeyen tüyler kişinin tercih edeceği bir epilasyon yöntemiyle, kökünden alınır; bölge ılık suyla iyice yıkanarak temizlenir ve yarım saat kadar beklenir. Sir ağda uygulanması durumunda ılık suyla en az 2 saat sonra yıkanması önerilir.2.adım: Krem, temizlenmiş bölgeye masaj yaparak uygulanır.

3.adım: Krem tüyler tekrar alınacak uzunluğa gelinceye kadar her gün,Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulanılır.

Uyarılar

  • Hamile ve emziren bayanlarda doktor gözetiminde kullanılması tavsiye edilir.
  • Uygulamadan önce tüyler kökünden alınmış olmalı; tüylerinden arındırılmış bölge iyice yıkanıp temizlenmelidir.
  • Hücre bölünmesi geceleri daha hızlı olduğundan uygulama her gece yapılmalıdır.
  • Uygulamadan sonra bölge bir süre yıkanmamalıdır.
  • Krem kullanıldıktan sonra Tüpün kapağı kapalı tutulmalıdır.
  • Oda sıcaklığında tutulmalı ve güneş ışığından korunmalıdır.

Mazin naturel Uzun çalışma ve araştırmalar sonucu siz Bay ve Bayanların rahat bir yaşantı sürebilmeliri için özel olarak üretilmiştir