fason-c-vitamini-serum-uretimi

Fason Vitamin C Serum Üretimi

Cilt lekelerine etkili sonuç veren Arbutin ve niasinamid içeren C vitamini serumu cilde ışıltı ve canlı bir görünüm kazandırır. C Vitamin kompleks serumun içeriğinde bulunan aktif ajanların Güçlü antioksidan etkisi sayesinde cildin zararlı dış etkenlerden korunmasına yardımcı olur. %80 aloe vera ile cilt bariyerini güçlendirerek cildin nemli kalmasını destekler.

ARBUTIN EXTRACT

Leke giderici olarak da tanımlanan bitkisel alfa arbutin, biolojik teknoloji ile kozmetikte ciltte renk açma özelliği,melanin üretimini azalmada cilt pigment yapısını düzenlemede,cilt lekeleri,güneş lekeleri için en etkin maddedir

NIASINAMIDE EXTRACT

Ciltteki en önemli etkisi ise akne olarak bilinen ve bluğ çağında gençlerin en büyük kâbusu olan sivilceleri tedavi etmesidir. Niasinamid özel konsantrasyonda (%4) cilde uygulandığında çok hızlı bir şekilde sivilceleri yok etmekte ve buna ilaveten sivilcenin oluşturduğu lekelerin rengini de açmaktadır.

C VITAMINI EXTRACT

Güçlü etkisi sayesinde cilt için bir çok yararları olan ve bir çok kozmetik bileşiminde kullanılan aktif ajandır özellikle lekeli ciltlerin en çok ihtiyaç duyduğu bir aktif ajan olarak cilt leke kremlerinde en çok kullanılan extract dır cilt de c vitamini eksikliği azaldıkça cildin melanin üretimi artar c vitamini ise melanin oluşumunun önünü keser ve cildin üst yüzeyine ulaşmasının engeller. Melenin oluşumunu engellediği için cilt de lekelenmeler azalır.

C vitamin kompleks serum Gözaltı dahil tüm yüzde,boyun,dekolte ve eller üzerinde kullanıma uygundur.

KULLANIM ŞEKLİ

Temiz cilde parmak uçlarınız ile hafif masaj yaparak uygulayınız. Güneş ışınlarına maruz kalınacaksa yüksek faktörlü Gutto güneş lekelerine karşı yüksek korumalı kremi kullanılması tavsiye edilir.